Styrelsen

Bli medlem idag

Ge ett bidrag

Bli volontär

ORDFÖRANDE

Nikoo Bazsefidpay

nikoo@tandlakareutangranser.se

0739697323

VICE ORDFÖRANDE

EKONOMIANSVARIG

LEDAMOT

Ledamot

Ledamot

Magnus Sturebrand

magnus@sturebrand.se

 

LEDAMOT

Marta Do Nascimento

marta@tandlakareutangranser.se

 

LEDAMOT

Elisande L-Ndanshao

elisande@tandlakareutangranser.se

 

REVISOR

Håkan Carlsson Byström

RÅDGIVARE

Conny Abrahamsson

ARBETSGRUPPER

Marie Löfström
marie@tandlakareutangranser.se

Azin Brooman (Medlem)
azin@tandlakareutangranser.se

Mauricio Gil-Angove (Hemsida)
mauro@tandlakareutangranser.se

Erik Selmanovic (Hemsida)
erik@esc-solutions.se

 

 

Nikoo Bazsefidpay berättar om organisationen tandläkare utan gränser

Har du en fråga?

7 + 13 =