Styrelsen

Bli medlem idag 

Ge ett bidrag

Bli volontär

ORDFÖRANDE

NikooBazsefidpay

nikoo@tandlakareutangranser.se

0739697323

SEKRETERARE

Alexandra Rogushina

alexandra@tandlakareutangranser.se

 

EKONOMIANSVARIG

Lydia Goitom

lydia@tandlakareutangranser.se

 

LEDAMOT

Biniyam Wondimu

biniyam@tandlakareutangranser.se

 

LEDAMOT

Elina Johansson

elina@tandlakareutangranser.se

 

 

Ledamot

Tara Sandström

tara@tandlakareutangranser.se

 

Ledamot

Magnus Sturebrand

magnus@tandlakareutangranser.se

 

SUPPLEANTER

Azin Broomand   
azin@tandlakareutangranser.se

Anna Neglen
anna@tandlakareutangranser.se

Marie Löfström
marie@tandlakareutangranser.se

Conny Abrahamsson
conny@tandlakareutangranser.se

 

REVISOR

Håkan Carlsson Byström

RÅDGIVARE

Conny Abrahamsson

Nikoo Bazsefidpay berättar om organisationen tandläkare utan gränser

Har du en fråga?

10 + 5 =